Tak się kręci w polskiej piłce! Sędziowski rozbój za przyklaśnięciem PZPN- Futbolplus

199fe37c18ce85f13453c0cba47c8548_LSędziowski blamaż w 3. kolejce ligowego przedwiośnia. Niesłusznie podyktowane i niepodyktowane rzuty karne, uznanie bramki ze spalonego. W trzech meczach na osiem, a więc więcej niż w trzeciej części kolejki sędziowie wypaczyli wyniki spotkań. W dwóch innych popełnili wielbłądy, które na szczęście nie decydowały o rezultatach. Grubo!

Wypaczony wynik w meczu Cracovia – Zagłębie Lubin (1:2). Zafałszowany rezultat spotkania Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (0:2) i karygodna pomoc sędziego gospodarzom w pojedynku Legia Warszawa – Ruch Chorzów (2:0). Niezrozumiałe oszczędzenie obrońcy gości po jego ewidentnym faulu na szarżującym na bramkę napastniku w meczu Górnik Łęczna – Korona Kielce (3:2). Uznanie gola po spalonym dla gości w spotkaniu Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (3:1).

Cracovia oprotestowała żółtą kartkę pokazaną Bartoszowi Kapustce za rzekome wymuszanie rzutu karnego. Ale punktu PZPN już jej nie zwróci. Ani Zagłębiu dwóch nie odejmie.

W niedzielę, na zakończenie 24. kolejki, mieliśmy ciąg dalszy sędziowskiej kompromitacji.

Mecz Lech – Jagiellonia prowadził arbiter Mariusz Złotek ze Stalowej Woli, ulubieniec nie wiadomo dlaczego, przewodniczącego Polskiego Kolegium Sędziów, Zbigniewa Przesmyckiego. Czyżby Przesmycki chciał wynagrodzić Złotkowi lata asystowania Antoniemu Fijarczykowi, temu od odebrania łapówki za ustawienie meczu w oponie samochodowej?

Czy dlatego przewodniczący wprowadził Złotka na zakończenie sędziowskiej kariery na najwyższy poziom ligowych rozgrywek, a nie odesłał go na zasłużoną sędziowską emeryturę?

Złotek, który już w poprzednich meczach wyprawiał tak zwane cuda na kiju, w niedzielne popołudnie w Poznaniu, przy stanie 0:1 „błysnął” klasycznym karnym z kapelusza, przeciwko gospodarzom w 40. minucie, po którym Lech nie zdołał już się podnieść.

Lech_Jaga_Burliga4Lech_Jaga_Burliga01Lech_Jaga_Burliga2Lech_Jaga_Burliga5Złotek dopatrzył się przewinienia Karola Linetty’ego na szarżującym w polu karnym Łukaszu Burlidze, bez wahania wskazując na „wapno”. Była to jedenastka z gatunku bardzo, ale to bardzo „miękkich”. Kontakt między zawodnikami był, ale lechita nawet nie wytrącił przeciwnika z równowagi. Po prostu ten teatralnie rzucił się na murawę, a Złotek odgwizdał faul.

Wtajemniczeni twierdzą, że po piątkowej zemście PZPN na Cracovii w meczu z Zagłębiem Lubin za głosowanie przeciwko zmianom statutowym, tym razem, dla zmylenia tropów, postanowiono obłaskawić Jagiellonię, której prezesa Cezarego Kuleszę, tuż przed wtorkowym zjazdem PZPN, prezes Zbigniew Boniek niebywale za nieposłuszeństwo skarcił.

W meczu zamykającym 24. kolejkę, Legia – Ruch, sędzia Paweł Gil z Lublina, tak, tak, nie mylicie się państwo, ten sam, który niby został odsunięty od sędziowania po skręceniu w poprzednim sezonie spotkania Legia – Jagiellonia (1:0), znowu pogwizdał dla warszawiaków, bez skrupułów krzywdząc przyjezdnych.

Legia_Ruch_NikolicW 31. minucie w akcji, po której do własnej bramki wbił piłkę Paweł Oleksy, Gil nie odgwizdał ewidentnego spalonego Nemanji Nikolicia po podaniu Onreja Dudy, a to właśnie Nikolić dośrodkował w pole karne Ruchu, gdzie pechowo futbolówkę odbił obrońca „Niebieskich”.

Legia_Ruch_Mazek1Legia_Ruch_Mazek5Legia_Ruch_Mazek3W 44. minucie w polu karnym gospodarzy, Adam Hlousek zdzielił brutalnie łokciem pod oko Kamila Mazka. Gil nie dopatrzył się bezdyskusyjnego przewinienia i ani nie ukarał czerwoną kartką legionisty ani nie podyktował rzutu karnego. Ta haniebna decyzja arbitra miała swoje konsekwencje po przerwie, bo to właśnie Czech podwyższył wynik meczu na 2:0.

Tak właśnie kręci się w polskiej piłce! Sędziowie gwiżdżą co chcą, albo co im w PZPN sugerują, nie ponosząc oczywiście za to żadnych konsekwencji. Konsekwencje natomiast ponoszą karane przez arbitrów kluby.

Prezes PZPN od trzech lat roztacza nad arbitrami, zadziwiająco, parasol ochronny, twierdząc przy tym, że poziom sędziowania sukcesywnie w Polsce rośnie, czego dowodem jest choćby powołanie Szymona Marciniaka na finały Euro 2016.

Wypadałoby tutaj przypomnieć, że w czasach, kiedy w naszej klubowej piłce szalała największa korupcja, polscy sędziowie także uczestniczyli w wielkich imprezach piłkarskich. Główny Ryszard Wójcik był na Mundialu ’98 we Francji, liniowy Maciej Wierzbowski na Mundialu 2002 w Korei i Japonii oraz na Pucharze Konfederacji 2003 we Francji, a liniowy Jacek Pocięgiel na Mundialu ’98 i pierwszych Klubowych Mistrzostwa Świata 2000 w Brazylii, co nie przeszkodziło na przykład temu ostatniemu uczestniczyć w korupcyjnym procederze w ligowej piłce.

Za puentę więc niech posłuży niezwykle przytomna uwaga na Twitterze kibica do prezesa Bońka, któremu przecież nie udało się wprowadzić do statutu PZPN i regulaminów, w tym także przepisów gry w piłkę, żadnych poprawek.

źródło: http://futbolplus.pl/kraj/item/6008-tak-sie-kreci-w-polskiej-pilce-sedziowski-rozboj-za-przyklasnieciem-pzpn

Lista Golby do zarządu

No to mamy już nowy czy stary zarząd, który odnowiciel Golba już skonstruował. Jak widzę to ci, co byli ze mną w zarządzie i byli bardzo źli, a ja z nimi na czele. To dziś są dobrzy? Ja pierdzielę, co za HIPOKRYZJA, co za matactwo.
Oto lista Golby do zarządu, jeśli wygra:

Zarząd który jest do dziś :     Nowy zarząd autorski Golby 2016:
Golba  ⇒  ⇒  ⇒  ⇒  ⇒  ⇒ ⇒ ⇒  Golba
Hławko ⇒  ⇒ ⇒ ⇒  ⇒  ⇒ ⇒  ⇒ Hławko
Krówka ⇒  ⇒ ⇒  ⇒ ⇒  ⇒ ⇒  ⇒ Krówka
Lada ⇒  ⇒ ⇒  ⇒ ⇒  ⇒  ⇒  ⇒ ⇒ Lada
Kulik ⇒  ⇒ ⇒ ⇒  ⇒  ⇒ ⇒  ⇒  ⇒ Kulik
Pieszczoch ⇒  ⇒ ⇒  ⇒ ⇒  ⇒  ⇒Pieszczoch
Chmura ⇒  ⇒  ⇒ ⇒  ⇒ ⇒⇒  ⇒ Chmura
Sowa ⇒  ⇒ ⇒  ⇒ ⇒  ⇒  ⇒ ⇒  ⇒Sowa
Zając ⇒  ⇒ ⇒ ⇒ ⇒  ⇒  ⇒ ⇒ ⇒ Zając
Stanisławczuk  ⇒  ⇒ ⇒ ⇒  ⇒ ⇒ Stanisławczuk
Gagat ⇒  ⇒ ⇒ ⇒  ⇒  ⇒ ⇒ ⇒  ⇒ Gagat
Broda ⇒  ⇒ ⇒  ⇒  ⇒  ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ Adamski
Szczepaniak ⇒  ⇒ ⇒  ⇒  ⇒ ⇒ ⇒ Rusinek
Mastalerz  ⇒  ⇒ ⇒  ⇒  ⇒ ⇒⇒  ⇒ Rożek
Romaniuk⇒  ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ Broda                                                             Szczurek      
Błaszkiewicz ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ ⇒  ⇒ Błaszkiewicz
Suski  
Dąbrowiecki ⇒ ⇒  ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ Dąbrowiecki
Skowron   
20  ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ ⇒ ⇒  ⇒ ⇒ ⇒  17

Ja pierdolę, same nowe twarze dobrał sobie na nową kadencję Golba. No to teraz będą zmiany. Nowy prezes, nowi ludzie, nowe pomysły, istne eldorado. Nie brakuje tych, co są skazani przez Sąd Koleżeński I i II instancji: Hławko i Krówka za podpisanie ze mną ponoć nielegalnej umowy, których za ten czyn Sąd Koleżeński Podkarpackiego ZPN wykluczył ze struktur, a NKO w Warszawie zawiesiła BEZPRAWNIE wykonanie tego orzeczenia. A za to samo Hławkę i Krówkę na wniosek Golby podano do prokuratury. Myślę, że ten sam autor wniosku (czytaj Golba) po ich odwieszeniu jak pisze Rzecznik Prawa Związkowego nijaki Malinowski w swoich wnioskach do NKO, Golba powinien natychmiast napisać do prokuratury, że jest wszystko ok z umową i mieli oni prawo ją podpisać zgodnie z reprezentacją w statucie i że bardzo przeprasza prokuraturę, że im zawrócił głowę i prosi o jej wybaczenie, i wycofuje skargę na Hławkę i Krówkę, gdyż PZPN nie dopatrzył się uchybień przy podpisywani umowy ze mną. No to do dzieła do pisania Golba, czekamy na to!!!!!
No i na liście do zarządu jest ten jedyny sam w sobie E. Chmura, który napracował się przez ostatni czas. Nie dojadał, nie dopijał tylko wieścił Golba, tylko Golba. Chmurze nie chodzi o Golbę tylko o własną dupę. Przypomnę, że Chmura ma zarzuty prokuratorskie, a mimo to senator Golba go chroni wbrew zapisom w Statucie i Regulaminie Zarządu. I ten sam wspomniany NKO odwiesił jego postępowanie wbrew Statutowi PZPN. No nie. Pięknie. I ci ludzie maję być dziś i zarządzać podkarpacką piłką. Piękny zestaw: Senator z Solidarnej Polski uciekinier-koalicjant PiS-u, w otoczeniu skazanych przez organ związkowy i ściganego za korupcję w sporcie przez prokuratura Chmurę. No piękny zestaw, nie ma co mówić.
Powodzenia drodzy delegaci, co sobie wybierzecie to mieć będziecie i to na długie lata.

To co zrobiłem dla Podkarpackiego ZPN (rok 2015)

Kilka tygodni temu rozpoczęto wobec mojej osoby czarny pijar. Ale dlaczego ktoś zapyta? Odpowiedz jest banalnie prosta. Bo chce przejąć władzę i chce przejąć to, co dobrze funkcjonuje od wielu lat. Wyczyściłem stajnię Augiasza. Teraz grozi, że wrócą czasy, że można będzie się nachlać, kupić mecz, ustawić sędziów, załatwić komuś awans. No i być delegatem w PZPN. No pełne panisko. No to do dzieła. Trzeba kłamać a jak trzeba to i ugryźć i kopnąć, aby się tylko do koryta dopchać. No ruszyło bractwo w województwo opowiadają brednie, kłamią, ale o sobie ani jednego złego słowa nie powiedzą. No bo jak to, to nie my, to ten wstrętny Greń. To on, to on, my nic nie wiedzieliśmy, my nic nie słyszeliśmy. Jak padają trudne pytania to nie my, to on, to on, to on. No i tak w koło. Nic nowego nie mają do zaproponowania i mieć nie będą. Nic nowego nie wymyśli i nic nowego nie wymyślą, bo żeby coś wymyślić to trzeba mieć rozum a nie miejsce na rozum. Zapraszam do oglądnięcia tego, co zostało przeze mnie zrobione przez lata, gdy byłem prezesem. Jak przychodziłem to był tylko smród, pijaństwo i handel meczami. Wiem, że się to wielu nie spodoba, ale wiem też, że prawdy co zostało zrobione nie da się zataić i schować. Gdzie byli ci, co dziś się pchają do koryta, co zrobili? Ja wiem. Nic. Acha sorry zrobili Kupę i jeszcze zrobią Kupę.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2015

To co zrobiłem dla Podkarpackiego ZPN (rok 2014)

Kilka tygodni temu rozpoczęto wobec mojej osoby czarny pijar. Ale dlaczego ktoś zapyta? Odpowiedz jest banalnie prosta. Bo chce przejąć władzę i chce przejąć to, co dobrze funkcjonuje od wielu lat. Wyczyściłem stajnię Augiasza. Teraz grozi, że wrócą czasy, że można będzie się nachlać, kupić mecz, ustawić sędziów, załatwić komuś awans. No i być delegatem w PZPN. No pełne panisko. No to do dzieła. Trzeba kłamać a jak trzeba to i ugryźć i kopnąć, aby się tylko do koryta dopchać. No ruszyło bractwo w województwo opowiadają brednie, kłamią, ale o sobie ani jednego złego słowa nie powiedzą. No bo jak to, to nie my, to ten wstrętny Greń. To on, to on, my nic nie wiedzieliśmy, my nic nie słyszeliśmy. Jak padają trudne pytania to nie my, to on, to on, to on. No i tak w koło. Nic nowego nie mają do zaproponowania i mieć nie będą. Nic nowego nie wymyśli i nic nowego nie wymyślą, bo żeby coś wymyślić to trzeba mieć rozum a nie miejsce na rozum. Zapraszam do oglądnięcia tego, co zostało przeze mnie zrobione przez lata, gdy byłem prezesem. Jak przychodziłem to był tylko smród, pijaństwo i handel meczami. Wiem, że się to wielu nie spodoba, ale wiem też, że prawdy co zostało zrobione nie da się zataić i schować. Gdzie byli ci, co dziś się pchają do koryta, co zrobili? Ja wiem. Nic. Acha sorry zrobili Kupę i jeszcze zrobią Kupę.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2014

To co zrobiłem dla Podkarpackiego ZPN (rok 2013)

Kilka tygodni temu rozpoczęto wobec mojej osoby czarny pijar. Ale dlaczego ktoś zapyta? Odpowiedz jest banalnie prosta. Bo chce przejąć władzę i chce przejąć to, co dobrze funkcjonuje od wielu lat. Wyczyściłem stajnię Augiasza. Teraz grozi, że wrócą czasy, że można będzie się nachlać, kupić mecz, ustawić sędziów, załatwić komuś awans. No i być delegatem w PZPN. No pełne panisko. No to do dzieła. Trzeba kłamać a jak trzeba to i ugryźć i kopnąć, aby się tylko do koryta dopchać. No ruszyło bractwo w województwo opowiadają brednie, kłamią, ale o sobie ani jednego złego słowa nie powiedzą. No bo jak to, to nie my, to ten wstrętny Greń. To on, to on, my nic nie wiedzieliśmy, my nic nie słyszeliśmy. Jak padają trudne pytania to nie my, to on, to on, to on. No i tak w koło. Nic nowego nie mają do zaproponowania i mieć nie będą. Nic nowego nie wymyśli i nic nowego nie wymyślą, bo żeby coś wymyślić to trzeba mieć rozum a nie miejsce na rozum. Zapraszam do oglądnięcia tego, co zostało przeze mnie zrobione przez lata, gdy byłem prezesem. Jak przychodziłem to był tylko smród, pijaństwo i handel meczami. Wiem, że się to wielu nie spodoba, ale wiem też, że prawdy co zostało zrobione nie da się zataić i schować. Gdzie byli ci, co dziś się pchają do koryta, co zrobili? Ja wiem. Nic. Acha sorry zrobili Kupę i jeszcze zrobią Kupę.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2013

To co zrobiłem dla Podkarpackiego ZPN (rok 2012)

Kilka tygodni temu rozpoczęto wobec mojej osoby czarny pijar. Ale dlaczego ktoś zapyta? Odpowiedz jest banalnie prosta. Bo chce przejąć władzę i chce przejąć to, co dobrze funkcjonuje od wielu lat. Wyczyściłem stajnię Augiasza. Teraz grozi, że wrócą czasy, że można będzie się nachlać, kupić mecz, ustawić sędziów, załatwić komuś awans. No i być delegatem w PZPN. No pełne panisko. No to do dzieła. Trzeba kłamać a jak trzeba to i ugryźć i kopnąć, aby się tylko do koryta dopchać. No ruszyło bractwo w województwo opowiadają brednie, kłamią, ale o sobie ani jednego złego słowa nie powiedzą. No bo jak to, to nie my, to ten wstrętny Greń. To on, to on, my nic nie wiedzieliśmy, my nic nie słyszeliśmy. Jak padają trudne pytania to nie my, to on, to on, to on. No i tak w koło. Nic nowego nie mają do zaproponowania i mieć nie będą. Nic nowego nie wymyśli i nic nowego nie wymyślą, bo żeby coś wymyślić to trzeba mieć rozum a nie miejsce na rozum. Zapraszam do oglądnięcia tego, co zostało przeze mnie zrobione przez lata, gdy byłem prezesem. Jak przychodziłem to był tylko smród, pijaństwo i handel meczami. Wiem, że się to wielu nie spodoba, ale wiem też, że prawdy co zostało zrobione nie da się zataić i schować. Gdzie byli ci, co dziś się pchają do koryta, co zrobili? Ja wiem. Nic. Acha sorry zrobili Kupę i jeszcze zrobią Kupę.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2012

Spotkanie noworoczne Dębica

Obraz38Obraz39Obraz40

Spotkanie noworoczne Jarosław

Obraz41Obraz42Obraz43

Spotkanie noworoczne Stalowa Wola

Obraz46Obraz45Obraz44

Spotkanie noworoczne Rzeszów

Obraz47Obraz48Obraz49Obraz50

Krasne sesja Rady Gminy – protest w sprawie Strumyka Malawa
Obraz51Obraz53Obraz52

Wybory w powiatach – Ustrzyki, Lesko, Krosno, Jasło

Obraz54Obraz55Obraz57Obraz56

Wybory w powiatach – Rzeszów
Obraz59Obraz58Obraz60Obraz61

X Podkarpacka Gala Piłkarska Podkarpackie Nike 2011

Obraz63Obraz62Obraz64Obraz65Obraz68Obraz69Obraz66Obraz67

XXXI Bal Mistrzów Sportu
Wielopole Skrzyńskie

Obraz70Obraz71Obraz72

Wyjazd reprezentacji Podkarpacia 2000 na turniej na Węgry –
I i IV miejsce

Obraz73Spotkanie z przedstawicielami klubów

Obraz76Obraz75Obraz74

Halowy Turniej Grunwald Cup
Obraz77Obraz78

Halowy Turniej im. Andrzeja Standio rocznik 2000

Obraz79Obraz80Obraz81Obraz82

Podpisanie umowy na otwarcie nowego Ośrodka Szkoleniowego Młodzieży w Tarnobrzegu pomiędzy Podkarpackim ZPN i Urzędem Miasta Tarnobrzeg
Obraz83Zgodnie z ordynacją wyborczą kandydata na prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej poparło pisemnie 487 klubów.
Całkowitego poparcia na funkcję prezesa Kazimierzowi Greniowi udzieliły Zarządy:
Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu
Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie
Podokręgu Dębica
Podokręgu Rzeszów
Podokręgu Stalowa Wola

Obraz84Obraz85Obraz86Obraz87Obraz89Obraz90Obraz91

Prezydenci i burmistrzowie z województwa Podkarpackiego popierają kandydaturę KAZIMIERZA GRENIA na funkcję prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie. Z przekonaniem deklarują wiarę w to, że skuteczne zarządzanie w strukturach Podkarpackiego ZPN, a także dbanie o dobry wizerunek tej organizacji, stanowią gwarancję osiągnięcia sukcesów w kolejnych latach.

Zgodnym głosem w tej kwestii przemówili:

Prezydent Miasta Przemyśla – ROBERT CHOMA
Prezydent Miasta Tarnobrzega – NORBERT MASTALERZ
Prezydent Miasta Krosna – PIOTR PRZYTOCKI
Prezydent Miasta Jarosławia – ANDRZEJ WYCZAWSKI
Burmistrz Miasta Dębicy – PAWEŁ WOLICKI
Burmistrz Miasta Rymanów – WOJCIECH FARBANIEC
Burmistrz Miasta Jasła – ANDRZEJ CZERNECKI
Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz – ERNEST NOWAK
Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa – ADAM WOŚ
Burmistrz Miasta i Gminy w Ulanowie – STANISŁAW GARBACZ
Burmistrz Ustrzyk Dolnych – HENRYK SUŁUJA
Burmistrz Brzozowa – JÓZEF RZEPKA
Burmistrz Ropczyc – BOLESŁAW BUJAK
Burmistrz Kolbuszowej – JAN ZUBA
Burmistrz Gminy Jedlicze – ZBIGNIEW SANOCKI

3 marca 2012 r. Zjazd Wyborczy

Obraz1Obraz3Obraz2Obraz6Obraz4Obraz7Obraz5Obraz8 Obraz9Obraz10Obraz11Obraz12Obraz13

Obraz14Zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie

Prezes
Greń Kazimierz

Wiceprezesi
Mieczysław Golba, Marek Hławko, Tadeusz Kulik, Wiesław Lada, Zenon Krówka

Członkowie Zarządu
Ryszard Broda, Bronisław Błaszkiewicz, Bogusław Szczurek, Henryk Dąbrowiecki, Arkadiusz Gagat, Norbert Mastalerz, Robert Pieszczoch, Grzegorz Romaniuk, Robert Skowron , Henryk Sowa, Marek Stanisławczuk, Piotr Suski, Jacek Szczepaniak, Wojciech Zając

Komisja rewizyjna:
Marcin Świerad - Przewodniczący , Robert Grudzień – Wiceprzewodniczący
Zbigniew Kuduk – Sekretarz
Marian Hopek, Tomasz Ortyl, Janusz Pytel, Tadeusz Rusinek

Sąd Koleżenski:
Ryszard Łuc – Przewodniczący,
Marek Poręba – Wiceprzewodniczący
Lesław Mocek – Sekretarz
Grzegorz Bara, Adam Kalita, Władysław Duma, Janusz Galas, Wojciech Kusiak, Stanisław Miłoś, Jerzy Sitarz , Józef Węgrzyn, Bronisław Wolanin

Obraz15Podpisanie umowy o powołaniu Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Tarnobrzegu

Obraz16Pierwsze posiedzenie zarządu

Obraz17Obraz18Obraz19

Pierwsze posiedzenie Komisji Rewizyjnej

Obraz20Obraz21Obraz22

Kurs trenerów UEFA B – Jarosław
Obraz23Obraz24Prowadziliśmy rozgrywki III ligi
Obraz25Obraz26Obraz27

I posiedzenie Sądu Koleżeńskiego

Obraz28Obraz29

Powołano Rzecznika Prawa Związkowego:

WOJCIECH ORTYL

Obraz1Kurs trenerów UEFA B – Rzeszów
Obraz2Obraz3Obraz4

Dziesiątki turniejów halowych dla młodzieży we wszystkich Okręgach i Podokręgach

Turniej w Tyczynie
Obraz5Puchar Polski –
Pogoń Leżajsk – Strumyk Malawa

Obraz8Obraz6Obraz7

Spotkanie w Urzędzie Wojewódzkim EURO 2012

Obraz1Urząd Marszałkowski – próby kształtowania konstruktywnych stosunków partnerskich

Obraz2Konferencja prasowa – bilety na EURO
Obraz3Obraz4Obraz5Obraz6

Powołanie Wydziałów i Komisji w Podkarpackim ZPN
Obraz7Obraz8Obraz9

Nominacje w Podokręgu Rzeszów

Obraz10Obraz11Obraz12

Podokręg Rzeszów

Obraz20Zarząd
Prezes: Hławko Marek
Wiceprezesi: Kulik Tadeusz, Wrona Józef, Kułak Alfred
SEKRETARZ: Hajduk Kamil
Anioł Stanisław, Błoński Janusz, Krupa Marek, Kwaśnik Krzysztof, Sołtys Józef, Więcław Czesław

Komisja Dyscypliny
Przewodniczący: Mularz Antoni
Wiceprzewodniczący: Kuśta Alfred
Hajduk Marian, Kunicki Michał, Ożóg Stanisław, Socha Paweł

Komisja Gier
Przewodniczący: Hajduk Kamil
Wiceprzewodniczący: Róg Stanisław
Wiceprzewodniczący: Ferenc Sławomir
Sekretarz: Jasek Joanna
Basiak Jakub, Caryk Mieczysław, Czyż Bronisław, Hajduk Dawid, Jamrozek Krzysztof, Micek Leszek, Nawłoka Konrad, Nawojski Adrian, Ożóg Marcin, Rajzer Damian

Komisja Licencyjna
Przewodniczący: Kulik Tadeusz
Sekretarz: Hajduk Kamil
Jasek Kazimierz, Wrona Józef

Kolegium Sędziów
Przewodniczący: Rafał Greń
Gładyszewski Witold, Krasowski Daniel, Małodziński Paweł, Sobczak Mieszko, Strzępek Łukasz, Tomoń Jakub, Warzocha Mateusz, Wrona Grzegorz, Ziemba Michał

Nominacje w Podokręgu Dębica

Obraz14Obraz15

Podokręg Dębica

Obraz13Zarząd
PREZES: Wiesław Lada
Błaszkiewicz Bronisław, Bednarczyk Janusz, Galas Janusz, Jarosz Paweł, Niedbalec Tomasz, Opiela Zbigniew, Płodzień Bogusław, Szewczyk Mariusz

Komisja Dyscypliny
Przewodniczący: Roman Mazur
Fornek Arkadiusz, Galas Janusz, Głodek Tadeusz, Jarosz Paweł, Stec Adam, Świętoń Mariusz, Węgrzyn Józef

Komisja Gier
Przewodniczący: Sławomir Bezara
Bielatowicz Andrzej, Kozioł Tomasz, Lis Tadeusz, Łukaszewski Janusz, Maziarka Mirosław, Mazur Andrzej

Komisja Licencyjna
Bronisław Błaszkiewicz, Janusz Galas, Mariusz Wiktor, Tadeusz Lis, Wiesław Lada

Kolegium Sędziów
Przewodniczący: Krzysztof Lipczyński
Jan Gawle, Angelika Rakoczy, Jacek Chmiel, Rafał Zabawski

Puchar Polski Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa

Obraz16Obraz17Obraz18

Kadra 2000 – finał o Puchar Jezierskiego – piąte miejsce w PolsceObraz19Nominacje w Podokręgu Stalowa Wola

Obraz21Obraz22Obraz24

Podokręg Stalowa Wola

Obraz23Zarząd
Prezes – Krówka Zenon
Sekretarz – Chmura Edward
Członkowie:
Gancarz Stanisław, Kuszpa Janusz, Kornatowski Józef, Krawiec Józef, Sowa Stanisław, Śliwa Bronisław, Wdowiak Stanisław

Komisja Gier
Przewodniczący: Sabat Ryszard
Członkowie:
Kijak Władysław, Kwiatkowski Ireneusz, Stawowy Emil, Tutka Tadeusz, Wala Tadeusz

Komisja Dyscypliny
Przewodniczący: Frankiewicz Wiktor
Członkowie:
Galus Piotr, Magoń Zygmunt, Skrok Tomasz, Sowa Stanisław, Wojciechowski Stanisław

Komisja Licencyjna
Przewodniczący: Stawowy Emil
Sekretarz: Tutka Tadeusz
Członkowie: Skrok Tomasz, Kwiatkowski Ireneusz
Nadzór z ramienia Zarządu Podokręgu:
Krówka Zenon

Kolegium Sędziów
Prezes: Złotek Mariusz
obsadowy: Puka Zygmunt
d.s. szkolenia:
Rejczyk Janusz
Larwa Jan – KFP / KFD
Zarząd:
Grygiel Jacek
Samołyk Paweł
Kasprzyk Grzegorz

Kadra 1998 – o punkty z reprezentacją Małopolski

Obraz25Obraz26

Kadra 1999 – o punkty z reprezentacją Małopolski

Obraz27Obraz28

Majowe posiedzenie Zarządu
140 uchwał

Obraz29Obraz31Obraz30Obraz32

85 lat LKS Wyszatyce

Obraz33Obraz34Obraz35

Festiwal Sportu – Jasło
Brali udział: Błękitni Ropczyce, Szóstka Jasło, Stal Rzeszów
Obraz36Obraz37Obraz38

Otwarcie Orlika w Jaśle

Obraz39Obraz41Obraz40

Półfinał Pucharu Polski
Piast Tuczempy – Stal Sanok
Obraz42Obraz44Obraz43Obraz45

Kolejne posiedzenia Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego
Obraz46Obraz47Obraz48

65 lat Sanoczanki
Obraz49Obraz50Obraz51

Besko – otwarcie obiektu
Obraz53Obraz52Obraz56Obraz54Obraz55

Turniej Budziwój Cup –
prężna szkółka piłki dziecięcej

Obraz58Obraz57Obraz59

65 lat Sanbud Długie

Obraz60Obraz61Obraz63Obraz62

Nominacje sędziowskie
Obraz64Obraz65Obraz66

Osiek Jasielski otwarcie obiektu
Obraz67Obraz69Obraz68

Puchar dla Siarki Tarnobrzeg – lipiec
Obraz70Obraz72Obraz71

Spotkanie z koordynatorami grup młodzieżowych w klubach
Obraz73Obraz74Obraz75

Spotkanie z klubami III liga
Obraz76Obraz77Obraz78

Spotkanie z klubami IV liga
Obraz80Obraz79Obraz81Obraz82

Turniej im. Michałowicza – finały

Obraz83Obraz84Obraz85

Zjazd Wyborczy w OZPN Krosno – lipiec

Obraz87Obraz86Obraz88Obraz89Obraz90

OZPN Krosno – ukonstytuowanie Zarządu

Obraz91Obraz92Obraz93

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie:

Zarząd
Prezes – Jan Ciupka
Wiceprezes ds. Organizacyjnych - Jacek Adamski
Wiceprezes ds. Sportowych – Robert Pieszczoch
Wiceprezes ds. Piłki Młodzieżowej i Szkolenia – Grzegorz Bara
Sekretarz – Bogdan Józefowicz
Członkowie:
Jagieła Stanisław, Błachaniec Maciej, Buczyński Ryszard, Jakieła Wiesław, Liwosz Stanisław, Sokołowski Wojciech, Stefanik Wojciech, Sokołowski, Wójcik Ludwik, Włodarski Andrzej

Kolegium Sędziów
Przewodniczący – Maciej Błachaniec
Członkowie:
Jagieła Stanisław, Liwosz Stanisław, Macios Jan, Denega Ryszard, Małek Janusz, Śnieżek Władysław, Józefczyk Adam, Sokołowski Mieczysław

Wydział Gier
Przewodniczący – Mieczysław Kilar
Członkowie:
Wójcik Ludwik, Jagieła Stanisław, Kozieradzki Marian, Śnieżek Władysław, Sokołowski Jan, Gonet Wojciech, Marszałek Bolesław, Jakubowski Sławomir, Moskal Marian, Niżnik Czesław

Wydział Dyscypliny
Przewodniczący - Grzegorz Michalski
Wiceprzewodniczący – Zając Mariusz
Członkowie:
Habrat Józef, Buba Krzysztof, Dąbrowiecki Henryk,
Wierdak Albin

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący – Stanisław Burczyk
Sekretarz – Budnik Stanisław
Członkowie:
Jędrzejczyk Józef, Paszkowski Zbigniew,
Pierzowicz Piotr

Kursokonferencja ds. Bezpieczeństwa- wojewoda podkarpacki

Obraz94Obraz95Obraz96

Szkolenie delegatów – Podkarpacki ZPN

Obraz97Obraz98Obraz99Obraz100

Wręczenia pucharów za awans – Czarni Jasło

Obraz1Obraz2

Wręczenia pucharów za awans – Mokrzyszów
Obraz3Obraz4

Wręczenia pucharów za awans –
Orzeł Przeworsk

Obraz5Obraz6Obraz7

Wręczenia pucharów za awans – Sokół Sieniawa
Obraz8Obraz9Obraz10

Wręczenia pucharów za awans –
Wisłok Strzyżów
Obraz11Obraz12Obraz13

Nadzwyczajne Walne Zebranie 17 sierpnia
- wybór delegatów na Zjazd PZPN

Obraz14Obraz16Obraz15Obraz17

65 lat Włókniarz Rakszawa

Obraz18Obraz19Obraz20

Wygrana kadr 2000 i 1999 ze Świętokrzyskim ZPN
Obraz21Obraz23Obraz23

Kurs trenerów UEFA B – Rzeszów

Obraz24 Obraz25

Eliminacje kadr 1998 i 1997

Obraz26Obraz27

Turniej Okręgów i Podokręgów 1998 i 1997
Obraz28Obraz29Obraz30Obraz31

Wybory w Polskim Związku Piłki Nożnej - październik
Obraz32Obraz33

55 lat Siarki Tarnobrzeg
Obraz34Obraz35Obraz36

Robocze spotkania z klubami OZPN Jarosław

Obraz37Obraz38

Mikołaj Mach kończy karierę trenerską i działacza klubowego w Horyńcu
Obraz40Obraz39Spotkania z klubami – Lubaczów i Przemyśl
Obraz41Obraz42

Futsal – po czterech latach przerwy polska reprezentacja gra na Podkarpaciu: Polska – Mołdawia
Obraz43Obraz44Obraz45Obraz46

Kursokonferencja trenerów – Rzeszów

Obraz47Obraz48Obraz50Obraz49

Wybory w OZPN Jarosław

Obraz51Obraz52Obraz53Obraz54Obraz55

Obraz56Obraz57

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu

Zarząd
Prezes – Mieczysław Golba
Wiceprezes ds. Organizacyjnych – Tadeusz Rusinek
Wiceprezes ds. Finansowych – Broda Ryszard
Wiceprezes ds. Sportowych – Mikołaj Mach
Sekretarz – Maciej Fijałek
Członkowie:
Domański Andrzej, Paweł Furgała, Kowal Jerzy, Krzysztof Kałek , Motowidło Józef, Mroczka Zdzisław , Jolanta Korab, Socha Andrzej, Sowa Henryk, Józef Ozimek.

Komisja rewizyjna
Przewodniczący – Bogusław Bednarz
Sekretarz – Stanisław Dzień
Członkowie:
Łuc Kazimierz, Szwed Michał, Wota Ryszard.

Wydział Gier
Przewodniczący – Bronisław Soja
Wiceprzewodniczący – Józef Dojnik
Sekretarz – Wojciech Kiszka
Członkowie:
Bichajło Józef, Jerzy Kowal, Fijałek Maciej, Gral Kazimierz,Hawro Zdzisław, Klimczak Bogdan, Łuc Kazimierz, Markowski Tadeusz, Mroczka Zdzisław, Ozimek Józef, Szałański Marian, Szymczycha Mieczysław, Szwajczak Henryk, Wota Ryszard

Wydział Dyscypliny
Przewodniczący – Jerzy Sitarz
Wiceprzewodniczący – Tadeusz Płachetko
Sekretarz – Stanisław Dzień
Członkowie:
Adam Głogowski, Marcin Król, Jan Mełech, Piotr Szczepanik.

Kolegium Sędziów
Przewodniczący – Dariusz Tomas
Wiceprzewodniczący – Marek Leja, Jacek Zygmunt
Sekretarz – Andrzej Papciak
Członkowie:
Bogdan Klimczak, Paweł Kluz, Dariusz Michalec, Paweł Paryniak, Paweł Pawlus, Konrad Tomczyk.

To co zrobiłem dla Podkarpackiego ZPN (rok 2011)

Kilka tygodni temu rozpoczęto wobec mojej osoby czarny pijar. Ale dlaczego ktoś zapyta? Odpowiedz jest banalnie prosta. Bo chce przejąć władzę i chce przejąć to, co dobrze funkcjonuje od wielu lat. Wyczyściłem stajnię Augiasza. Teraz grozi, że wrócą czasy, że można będzie się nachlać, kupić mecz, ustawić sędziów, załatwić komuś awans. No i być delegatem w PZPN. No pełne panisko. No to do dzieła. Trzeba kłamać a jak trzeba to i ugryźć i kopnąć, aby się tylko do koryta dopchać. No ruszyło bractwo w województwo opowiadają brednie, kłamią, ale o sobie ani jednego złego słowa nie powiedzą. No bo jak to, to nie my, to ten wstrętny Greń. To on, to on, my nic nie wiedzieliśmy, my nic nie słyszeliśmy. Jak padają trudne pytania to nie my, to on, to on, to on. No i tak w koło. Nic nowego nie mają do zaproponowania i mieć nie będą. Nic nowego nie wymyśli i nic nowego nie wymyślą, bo żeby coś wymyślić to trzeba mieć rozum a nie miejsce na rozum. Zapraszam do oglądnięcia tego, co zostało przeze mnie zrobione przez lata, gdy byłem prezesem. Jak przychodziłem to był tylko smród, pijaństwo i handel meczami. Wiem, że się to wielu nie spodoba, ale wiem też, że prawdy co zostało zrobione nie da się zataić i schować. Gdzie byli ci, co dziś się pchają do koryta, co zrobili? Ja wiem. Nic. Acha sorry zrobili Kupę i jeszcze zrobią Kupę.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2011

IX Gala Piłkarska – Podkarpacka Nike 2010

Obraz364Spotkania noworoczne: Dębica

Obraz365Obraz366

Spotkania noworoczne: Jarosław

Obraz368Obraz367

Spotkania noworoczne: Stalowa Wola

Obraz369Obraz370

Spotkania noworoczne: Rzeszów
Obraz371Obraz372

Kursokonferencja na Podpromiu
Obraz373Obraz374

Kurs trenera II klasa
Obraz375Obraz376

Kurs sędziów futsalu
Obraz377Obraz378

Kurs trenerski Rzeszów
Obraz379Rozdanie dyplomów UEFA B

Obraz380Obraz381

Międzynarodowy turniej chłopców 1998 o puchar Prezesa Pod. ZPN
Obraz382Zdobywcy I i II miejsca reprezentacje Podkarpacia 1998
Obraz383

III Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu

Obraz384Obraz385

Kurs instruktorów Jarosław
Obraz386Obraz387

Spotkanie III liga
Obraz388Obraz389

Spotkanie IV liga

Obraz390Obraz391

Egzaminy i kursokonferencja sędziów III i IV liga

Obraz392Obraz393

Posiedzenie Zarządu
Obraz394Obraz395Obraz396

Kursokonferencja Grassroots Rzeszów

Obraz397Mistrzostwa Polski Sędziów – Reprezentacja Podkarpacia V miejsce

Obraz398Aktywna współpraca z Dziecięca Akademią Futbolu

Obraz399Turniej Okręgów i Podokręgów o Puchar Prezesa Pod. ZPN

Obraz402Obraz400Obraz401

Turniej Wielgusa – finały wojewódzkie

Obraz403Obraz404

Spotkanie przewodniczących Wydziałów i Komisji
Obraz405Obraz406

Puchar Polski
           Obraz407Obraz409

                Limblach – Wisłoka                                                          Syrenka -Orzeł
         Obraz408Obraz411

                                                                    Turbia – Syrenka

Szkolenie przedmedyczne – Dębica

Obraz412II edycja ligi halowej

Obraz413Obraz414

Młodzieżowa kadra futsalu
Obraz415Robocze spotkanie z rzeszowskimi klubami
Obraz416Obraz417

Wybory prezesa Podkarpackiej Federacji Sportu
Obraz419Obraz418

Testy w Ośrodku Szkoleniowym Młodzieży w Krośnie
Obraz420Obraz421Obraz422

Piłkarski Puchar Dzieci Danone 2011

Obraz423Obraz424

10 lat klubu „ARKA” Albigowa
Obraz425Obraz426

Program „Mentor-Talent” – Michał Listkiewicz w Rzeszowie
Obraz427Obraz428

III Memoriał im. Jacka Matuszkiewicza
Obraz429Obraz431Obraz430

Puchar Polski dla Kantoru Turbia – finał wojewódzki
Obraz432Obraz434Obraz433

Międzynarodowy turniej w Jaśle
Obraz437Obraz438

Spotkanie w obronie KS Walter

Obraz439Spotkanie z klubami II i III ligii

Obraz440Obraz441Obraz442

Podczas turnieju o puchar KS Grunwald

Obraz44365 lat Dynovii Dynów

Obraz444Obraz445

65 lat LZS Kobylany
Obraz446Obraz447

65 lat LZS Skołoszów
Obraz449Obraz448

65 lat Sawa Sonina

Obraz450Obraz451

Euro 2012 – spotkanie w wojewody podkarpackiego
Obraz452Spotkanie z władzami samorządu w Urzędzie Marszałkowskim:
„Jak zatrzymać uzdolnioną młodzież”

Obraz453XI Turniej ”Z Podwórka na Stadion” – finał wojewódzki, I miejsce chłopców SP 2 Dębica i I miejsce dziewcząt SP Wierzbna
Obraz454Obraz455

Spotkanie z klubami Podokręg Dębica

Obraz457Obraz458Obraz456

Spotkanie z klubami w Okręgu Krosno

Obraz459Obraz460

65 lat Werynianki Werynia

Obraz461Obraz462

Strumyk Malawa – puchar za awans
Obraz463Wizyta w Nienaszowie

Obraz464Obraz465

Otwarcie Euroboisko – Lesko

Obraz466Obraz467Obraz468

Puchar dla Igloopolu za awans do IV ligii
Obraz469Obraz470

Puchar za awans do IV ligii dla Kantoru Turbia
Obraz471Puchar za awans do III ligii – Limblach Zaczernie

Obraz472Obraz473

Szkolenie delegatów
Obraz474Obraz475

XVI Turniej im. M. Wielgusa – finał wojewódzki, I miejsce chłopców SP 19 Rzeszów i I miejsce dziewcząt SP Trops Kamień
Obraz476Obraz477Obraz478

Zakończenie kursu Trenera II klasy
Obraz479Obraz480

Obrady Zarządu Pod. ZPN: czerwiec Rewolucyjne zmiany w Podkarpackim ZPN
Obraz481Obraz483Obraz482

Spotkanie z klubami – piłka młodzieżowa.
Temat: Usprawnianie rozgrywek
Obraz484Obraz485

Otwarcie Obiektu Sportowego w Krośnie
Obraz486Obraz488Obraz487

Otwarcie „Orlika” w Budziwoju
Obraz489Podczas meczu
Przełom Brzesko – Przełęcz Dukla

Obraz490Obraz491Obraz492

Mecz w Rymanowie

Obraz493Obraz494

Mecz Start Rymanów – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Obraz495Obraz496

Otwarcie turnieju Orlik 2012
Obraz499Obraz498Obraz497

Turniej Służb Mundurowych

Obraz500Obraz502Obraz501

35 lat Okręgu Radom
Obraz504Obraz503

Jubileusz Wisłoki Dębica

Obraz505Obraz1

Otwarcie nowych i modernizowanych obiektów: Głogów

Obraz2Otwarcie nowych i modernizowanych obiektów: Ostrów

Obraz3Obraz4

Otwarcie nowych i modernizowanych obiektów: Wola Mielecka
Obraz6Obraz5

Otwarcie nowych i modernizowanych obiektów: Zabajka
Obraz7Powołanie Wydziału Szkolenia

Obraz8Konferencja Iwonicz: Bezpieczeństwo Imprez masowych

Obraz10Obraz9Obraz11

Henryk Kasperczak w Podkarpackim Związku
Obraz12Obraz13

Rozdanie sprzętu dla I klasy Ośrodka w Krośnie
Obraz14Obraz15

Oddanie zmodernizowanej trybuny w Pysznicy
Obraz16Obraz17

Zarząd Pod. ZPN składa gratulacje wiceprezesowi M. Golbie wybranemu na posła do Sejmu RP
Obraz1810 lat „Arki” Albigowa

Obraz19Obraz20Obraz21

III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Polski r. 2000 – Kielce

Obraz22III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Polski r. 2000 – Kielce
Obraz23III miejsce chłopców w Mistrzostwach Polski r. 2001 – Chorzów

Obraz24Obraz25Obraz26

Konferencja prasowa przed Zjazdem PZPN – ujawnienie taśm prawdy
Obraz28Obraz27

Turniej sędziów
Obraz29Obraz30

Robocze spotkania z sędziami w województwie
Obraz31Obraz32

Obóz szkoleniowy w Dębicy uczniów WOSzM w Krośnie
Obraz35Obraz33Obraz34

10 lat LZS Krzątki

Obraz36Obraz37

To co zrobiłem dla Podkarpackiego ZPN (rok 2010)

Kilka tygodni temu rozpoczęto wobec mojej osoby czarny pijar. Ale dlaczego ktoś zapyta? Odpowiedz jest banalnie prosta. Bo chce przejąć władzę i chce przejąć to, co dobrze funkcjonuje od wielu lat.
Wyczyściłem stajnię Augiasza. Teraz grozi, że wrócą czasy, że można będzie się nachlać, kupić mecz, ustawić sędziów, załatwić komuś awans. No i być delegatem w PZPN. No pełne panisko. No to do dzieła. Trzeba kłamać a jak trzeba to i ugryźć i kopnąć, aby się tylko do koryta dopchać. No ruszyło bractwo w województwo opowiadają brednie, kłamią, ale o sobie ani jednego złego słowa nie powiedzą. No bo jak to, to nie my, to ten wstrętny Greń. To on, to on, my nic nie wiedzieliśmy, my nic nie słyszeliśmy. Jak padają trudne pytania to nie my, to on, to on, to on. No i tak w koło. Nic nowego nie mają do zaproponowania i mieć nie będą. Nic nowego nie wymyśli i nic nowego nie wymyślą, bo żeby coś wymyślić to trzeba mieć rozum a nie miejsce na rozum. Zapraszam do oglądnięcia tego, co zostało przeze mnie zrobione przez lata, gdy byłem prezesem. Jak przychodziłem to był tylko smród, pijaństwo i handel meczami. Wiem, że się to wielu nie spodoba, ale wiem też, że prawdy co zostało zrobione nie da się zataić i schować. Gdzie byli ci, co dziś się pchają do koryta, co zrobili? Ja wiem. Nic. Acha sorry zrobili Kupę i jeszcze zrobią Kupę.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2010

Tradycyjne spotkania noworoczne: Dębica

Obraz222Obraz223Obraz221Obraz220Obraz224Obraz225

Tradycyjne spotkania noworoczne: Jarosław
Obraz228Obraz230Obraz227Obraz229Obraz226

Tradycyjne spotkania noworoczne: Stalowa Wola
Obraz234Obraz232Obraz233Obraz231Obraz236Obraz235

Tradycyjne spotkania noworoczne: Rzeszów
Obraz237Obraz240Obraz239Obraz238

VIII Gala Piłkarska – Nike 2009
Obraz241Obraz242Obraz243Obraz244Obraz245Obraz246

Wzorem lat poprzednich w 2010 również przeprowadzono kursy: – ratownictwa medycznego, spikerów, kierowników ds. bezpieczeństwa.
Odbyły się także szkolenia delegatów, sędziów i obserwatorów

Obraz250Obraz248Obraz249Obraz247

Spotkanie III liga w Zamościu
Spotkanie z prezesami IV ligi w Boguchwale
Obraz251

Spotkanie z przewodniczącymi wydziałów i komisji

Obraz252Obraz253Obraz254

Szkolenie delegatów i kierowników ds. bezpieczeństwa
Obraz256Obraz255

Szkolenie sędziów dla futsalu
Obraz258Obraz257Obraz259Obraz260

Dzień przeciw agresji – cykl spotkań w szkołach
Obraz263Obraz261Obraz262Obraz264

Mecz Polonii Przemyśl z Pogonią Lwów
Spotkanie po 84 latach
Obraz265Obraz266

Szkolenie medyczne
Obraz267Obraz268

Walne Zebranie Sprawozdwacze
Obraz269Obraz270

Finały wojewódzkie turnieju „Z podwórka na Stadion”
Obraz271

Finały wojewódzkie turnieju im. M. Wielgusa – Kolbuszowa

Obraz272Obraz273

Otwórzcie przed nimi życie – turniej niepełnosprawnych Jarosław
Obraz274Obraz275Obraz276Obraz277

Euro 2012- spotkanie zespołów koordynujących w Urzędzie Wojewódzkim
Obraz278Obraz279

Turniej futsalowy w Rzeszowie i Miszkolcu
Obraz281Obraz280Obraz282

Turniej futsalowy Heiro Cup
Obraz288

Obraz283Obraz284Obraz285I Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Sędziów
- Kamień
Obraz287Obraz288Obraz286Turniej Piłki Halowej Sędziów Leżajsk 2010
Obraz289Kursokonferencja trenerów
Obraz290Obraz291

Przeniesienie Ośrodka Szkolenia Młodzieży do Krosna
Obraz292

Dotacje:
Urząd Marszałkowski:
-10 tys. zł
-40 tys. zł
-Nowe komplety strojów Nike dla reprezentacji Podkarpacia
-Zakupiono nowe komputery

Cykl turniejów o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN dla dzieci rocznik 2000 i młodszych. Rozegrano 8 turniejów (hale i otwarte boiska) jesień – zima – wiosna: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów.

Obraz293Obraz294Obraz295Obraz296

W całym cyklu rywalizowały drużyny: Stal Rzeszów, JKS Jarosław, Polonia Przemyśl, Orzełek Przeworsk oraz gościnnie Resovia, Orły Rzeszów, Chemik Pustków, Kolbuszowianka, Igloopol Dębica, ŁKS Łańcut, Stal StalowaWola, UKS Czwórka Jasło. Finał odbył się w Kolbuszowej.
Obraz297

Spotkanie klubów III ligi – Stalowa Wola

Obraz298Obraz299

Spotkanie z klubami IV liga
Obraz300Obraz301

Posiedzenie Zarządu Pod. ZPN
Obraz303Obraz302

Jubileusz 50-lecia – Sokół Sieniawa
Obraz304Obraz305

Pustynia turniej Zina Cup rocznik 1995, 1996
Obraz306Obraz308Obraz307Obraz309Obraz310

Egzaminy i szkolenie sędziów III ligi z czterech województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.
Obraz311Obraz312Obraz313Obraz314

Czerwiec:
Kurs instruktora
Kurs trenera II klasy
Staże trenerów w klubach Ekstraklasy i I ligi

Obraz315Juniorzy 1991 Stali Sprint Express Rzeszów brązowymi medalistami MP

Obraz317Obraz316

Puchar Polski na szczeblu województwa dla Stali Sanok
Obraz318Złote Gody „Błękitnych” Żeglce

Obraz319Memoriał im. Jacka Matuszkiewicza

Obraz321Obraz320

60 lat Czarni Kraczkowa
Obraz322

Puchar za awans – Polonia Przemyśl

Obraz323

Puchar za awans – Crasnovia Krasne

Obraz324Obraz325

Puchar za awans – Nowa Dęba
Obraz326Puchar za awans – Tuczempy

Obraz327Piłka na szczęście dla Żurawianki

Obraz328Spotkanie z reprezentacją 1996 srebrnymi medalistami MP

Obraz329Obraz330

Jubileusz Głogovii – to już 85 lat
Obraz331Obraz332

Finały „Tymbarku” – Mistrzostwa Polski U-10
– chłopcy VI, a dziewczęta V miejsce w Polsce

Obraz333Obraz334

Jubileusz Resovii – 105 lat. Spotkanie w siedzibie związku
Obraz335Obraz336

Zjazd PZPN

Obraz337Obraz338Obraz339

65-lecie powstania Związku Piłkarskiego na Podkarpaciu – obchody w październiku w Teatrze Maska
Obraz340Obraz342Obraz341

65-lecie powstania Związku Piłkarskiego na rzeszowszczyźnie – obchody w październiku w Teatrze Maska

Obraz344Obraz345Obraz346Obraz343

Szkolenie sędziów – „Nie potrzeba nam Ojców Chrzestnych”
Obraz347Obraz348

Przekazanie sprzętu dla Ośrodka Szkolenia Młodzieży w Krośnie
Obraz349Obraz350Obraz351

Spotkanie z sędziami III liga
Obraz352Obraz353

Siedziba:

Obraz354Obraz356Obraz355Obraz357Obraz358Obraz359

Siedziba: magazyn
Obraz360Obraz361Obraz362

To co zrobiłem dla Podkarpackiego ZPN (lata 2007- 2009)

Kilka tygodni temu rozpoczęto wobec mojej osoby czarny pijar. Ale dlaczego ktoś zapyta? Odpowiedz jest banalnie prosta. Bo chce przejąć władzę i chce przejąć to, co dobrze funkcjonuje od wielu lat.
Wyczyściłem stajnię Augiasza. Teraz grozi, że wrócą czasy, że można będzie się nachlać, kupić mecz, ustawić sędziów, załatwić komuś awans. No i być delegatem w PZPN. No pełne panisko. No to do dzieła. Trzeba kłamać a jak trzeba to i ugryźć i kopnąć, aby się tylko do koryta dopchać. No ruszyło bractwo w województwo opowiadają brednie, kłamią, ale o sobie ani jednego złego słowa nie powiedzą. No bo jak to, to nie my, to ten wstrętny Greń. To on, to on, my nic nie wiedzieliśmy, my nic nie słyszeliśmy. Jak padają trudne pytania to nie my, to on, to on, to on. No i tak w koło. Nic nowego nie mają do zaproponowania i mieć nie będą. Nic nowego nie wymyśli i nic nowego nie wymyślą, bo żeby coś wymyślić to trzeba mieć rozum a nie miejsce na rozum. Zapraszam do oglądnięcia tego, co zostało przeze mnie zrobione przez lata, gdy byłem prezesem. Jak przychodziłem to był tylko smród, pijaństwo i handel meczami. Wiem, że się to wielu nie spodoba, ale wiem też, że prawdy co zostało zrobione nie da się zataić i schować. Gdzie byli ci, co dziś się pchają do koryta, co zrobili? Ja wiem. Nic. Acha sorry zrobili Kupę i jeszcze zrobią Kupę.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2007

-Zakup na potrzeby Związku: rzutnik multimedialny, ekran, aparat fotograficzny, kamer wideo
-Zakup stołu do masażu dla reprezentacji podkarpackich drużyn
-Wyjazd dzieci z Krosna na mecz pierwszych reprezentacji Polska– Azerbejdżan – 50 darmowych biletów
-Kontynuowanie od 2005 roku ścisłej współpracy z Domami Dziecka
z Rzeszowa, Strzyżowa i Gliwic

Obraz64Obraz63Obraz65

Otwarcie 2 mini boisk – w Dębicy …..

Obraz66Obraz67

….. oraz Krośnie sfinansowanych ze środków UEFA i Polskiego Związku Piłki Nożnej

Obraz68Obraz70Obraz69

I Turniej Czterech Państw – Serbia, Mołdawia, Ukraina, Polska rozegranych w halach Rzeszowa i Krosna.

Obraz71Obraz72Obraz73Obraz74Obraz75

FUTSAL – III LIGA – GRUPA IV
III liga futsalu po raz pierwszy na Podkarpaciu – Sezon 2006/2007 Zwycięstwem drużyny Ratownika EC Rzeszów zakończyły się rozgrywki III ligi futsalu – grupy IV. Kolejne miejsca na podium zajęli Dawid Korona Rzeszów i SKOK Stefczyka Rzeszów. EC Rzeszów w II lidze.
Obraz76- Awans podkarpackich sędziów do rozgrywek szczebla centralnego: 2 sędziów – I liga, 5 sędziów – II liga, 10 sędziów – III liga
- Zawodnicy z Podkarpacia powoływani do reprezentacji Polski w futsalu kadra A i U-21
- Powołanie lekarza do reprezentacji Polski Pana Artura Harmatę

V Gala Piłkarska – Podkarpacka NIKE 2006

Obraz77Obraz79Obraz78Obraz80

Zorganizowanie kursów:
Ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy, Spikerów, Kierowników ds. bezpieczeństwa
Obraz81Obraz82Obraz83Obraz84Obraz85Obraz86Obraz87Kursokonferencja trenerów i instruktorów –  prowadzący Jerzy Engel
Obraz88Obraz89Obraz90Obraz91

Wizyta trenera Michała Globisza w Rzeszowie
Obraz92

Obraz93Obraz94

Powołanie sztabu Euro-2012 przy wojewodzie podkarpackim:
Obraz95Obraz96

Spotkanie z Prezydentami i Burmistrzami miast w sprawie projektu budowy boisk ze sztuczną nawierzchnią „Euroboiska 2007-2013”

Obraz97Obraz98Obraz99

W grudniu po spotkaniu u Marszałka woj. podkarpackiego Urząd Marszałkowski przyznaje dotowanie projektu w kwocie 4 000 000 euro.

Obraz100

Obraz101

Organizacja Mistrzostw Polski Oldbojów – Rzeszów-Sędziszów.
Polonia Rzeszów Mistrzem Polski

Obraz102

Organizacja meczu Polska – Rumunia U-16
Pustynia – Boguchwała

Obraz103Obraz104

- Stal Mielec w Mistrzostwach Polski juniorów wywalczyła tytuły mistrza i v-ce mistrza kraju

Podkarpaccy amatorzy brązowymi medalistami Mistrzostw Polski
– Jarocin 2007 
Obraz105

Po raz kolejny awans czterech reprezentacji Podkarpackiego ZPN do ścisłych finałów turniejów im. Dejny, Michałowicza, Kuchara, Górskiego

Obraz106Spartakiada dzieci Niepełnosprawnych – Dębica Kazimierz Greń uhonorowany tytułem Ambasadora Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych dla Dzieci Niepełnosprawnych w Oddziale Regionalnym Podkarpackie
Obraz107Obraz108Obraz109Obraz110

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2008

Kursokonferencja trenerów  i instruktorów – Wykładowca Jacek Zieliński

Obraz111Obraz112

Turniej Czterech Państw – Rzeszów – Krosno
Cypr, Turcja, Litwa, Polska

Obraz113Obraz114Obraz115Obraz116Obraz117Obraz118Obraz119

Międzynarodowy Turniej Juniorów-Miszkolc, Koszyce, PodkarpacieObraz120Obraz123Obraz121Obraz122

VI Gala Piłkarska – Podkarpacka NIKE 2007
Obraz124Obraz125Obraz128Obraz126Obraz127Obraz129Obraz130

Mistrzostwa Polski Oldbojów – Rzeszów
Polonia Rzeszów- II miejsce

Obraz131Browar Leżajsk – IV miejsce
Obraz132Obraz135Obraz133Obraz134

-Kierownikiem Reprezentacji Polski zostaje mianowany Waldemar Kunior
-Funkcję masażysty Reprezentacji Polski obejmuje Andrzej Kwiatkowski
-Funkcję lekarza reprezentacji Polski pełni Artur Harmata
-Pieniądze z Urzędu Marszałkowskiego na turnieje dzieci i młodzieży.

Przekazanie 200 darmowych biletów dla dzieci z Tryńczy, Głogowa i Rzeszowa na mecz Polska – Dania. Wartość darowizny około 200 tys. złotych.

Na zdjęciu: Włodarze Głogowa i klubu „Głogovia” odbierają wejściówki na mecz..
Obraz136

Awans 3 reprezentacji Podkarpackiego ZPN do ścisłych finałów turniejów im. Dejny, Kuchara i Michałowicza

Obraz137Podkarpaccy delegaci uczestniczyli w Nadzwyczajnym Zjeździe Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie. Prezes Kazimierz Greń był jednym z dwóch Przewodniczących tego Zjazdu. Był to trzeci Zjazd Polskiego Związku Piłki Nożnej w tej kadencji pod przewodnictwem prezesa z Podkarpacia

Obraz138Obraz139

Dodatkowe zewnętrzne środki finansowe na funkcjonowanie biura w kwocie 50 000 zł – zakup mebli, drukarek, faxu, kserografu, laptopa itp.
Obraz140Obraz145Obraz146Obraz142Obraz141Obraz143Obraz144

1 czerwca 2008 r. Zjazd Wyborczy
Obraz147

Zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie:

Prezes: Greń Kazimierz
Wiceprezesi: Kaczor Józef, Golba Mieczysław, Kulik Tadeusz, Hławko Marek, Zenon Krówka
Członkowie Zarządu: Broda Ryszard, Błaszkiewicz Bronisław, Czaja Janusz, Kilar Mieczysław, Konieczny Józef, Kopeć Jan, Lada Wiesław, Lompe Jerzy, Muliński Emil, Pokrywka Adam, Rusinek Tadeusz, Sowa Henryk, Szczepaniak Jacek, Węgrzyn Marcin, Zając Wojciech 

Komisja rewizyjna:
Gdański Marek, Grudzień Robert, Kuduk Zbigniew, Mełech Jan, Ortyl Wojciech, Pilszak Ryszard

Sąd Koleżeński:
Łuc Ryszard – Przewodniczący, Dubiel Tadeusz, Duma Władysław, Galas Janusz, Hopek Marian, Mocek Lesław, Miłoś Stanisław, Romaniuk Grzegorz, Skowron Robert, Suski Piotr, Węgrzyn Józef, Wolanin Bronisław.

Kolejna dotacja na sprzęt w wysokości 37 tys. zł

Spotkanie z klubami III ligi

Spotkanie z klubami IV ligi

Podjęto uchwałę o poparciu kandydatury Grzegorza Lato na prezesa PZPN

Obraz148

Kursy – lipiec

-Spikerów
-Medyczny
-Kierowników
-ds. bezpieczeństwa

Szkolenie delegatów – sierpień

Obraz149Obraz150

Pozyskanie środków finansowych – dotacje

Urząd Marszałkowski – 20 tys. zł
Urząd Marszałkowski – 10 tys. zł
Urząd Marszałkowski – 10 tys. zł
Polski Związek Piłki Nożnej – 10 tys. zł
Dotacja na zakup sprzętu dla kadr Podkarpackiego ZPN i klubów Podkarpackiego ZPN na łączną kwotę 80 tys. zł

Bramki dla klubów – 10 kompletów

Prowadziliśmy rozgrywki III ligi

Obraz151Obraz152Obraz153

Rozpoczęliśmy procedurę wdrażania Euroboisk
Obraz154Mecz oldbojów Polska – Ukraina:

Obraz155Obraz156Obraz157

Odsłonięcie obelisku ku czci Kazimierza Górskiego
Obraz158Obraz159Obraz160

Finały Mistrzostw Polski Juniorów Starszych – Krasne – Boguchwała
Ceramika Opoczno, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, Polonia Warszawa
Obraz163Obraz164Obraz161Obraz162

Dwumecz Polska – Czechy U-18
- Ropczyce – Boguchwała
Obraz165Obraz166Obraz167

Załatwiono bilety dla dzieci na mecze polskiej reprezentacji narodowej rozgrywane w Polsce:
- Polska- Dania,
- Polska – Słowenia,
- Polska – Czechy.

Początek zmasowanych kontroli na Podkarpacki Związek
Piłki Nożnej po 30 października 2008 r.:
ZUS,
Inspekcja Pracy,
Urząd Skarbowy,
Policja Skarbowa.
Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie,
Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie,
Prokuratura dla miasta Rzeszów,
Prokuratura Apelacyjna w Rzeszowie,
Prokuratura w Jaśle,
Prokuratura w Kolbuszowej,
Prokuratura w Krośnie,
Prokuratura w Tarnobrzegu,
Prokuratura Okręgowa w Warszawie,
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego,
Komenda Wojewódzka Policji Rzeszów,
Komenda Miejska Policji Rzeszów,
Komenda Policji Tarnobrzeg,
Centralne Biuro Antykorupcyjne,
Centralne Biuro Śledcze.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2009

VII Gala Piłkarska Nike 2008

Obraz168Obraz169Obraz170

W roku 2009 tradycyjnie przeprowadzono kursy: ratownictwa medycznego, spikerów, kierowników ds. bezpieczeństwa.

Nowość:
Szkolenie antydopingowe

Odbyło się także szkolenie delegatów.

Obraz171Przeprowadzka do nowej siedziby

Pieniądze na remont siedziby i przeprowadzkę – 64 tys. zł
Kolejne dotacje dla związku:
40 tys. zł – Urząd Marszałkowski
10 tys. zł – PZPN
30 tys. zł – PZPN – meble, komputery
35 tys. – pieniądze na szkolenie – Departament Ministerstwa Sportu na sprzęt
12 tys. – pieniądze na szkolenie

Pieniądze dla powodzian z PZPN –30 tys. zł

Przeprowadzka do nowej siedziby:

Obraz172Obraz173Obraz176Obraz174Obraz177Obraz175

Kurs trenerski UEFA B w Stalowej Woli – 49 tys. zł

Kursokonferencja Egzaminacyjno-Szkoleniowa dla obserwatorów oraz sędziów Ekstraklasy, I, II, III i IV ligi

Obraz178Konfrontacja Polska – Ukraina w futsalu
Obraz179Obraz180Obraz181

Stal Sanok – Legia Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski Remes Cup.
Obraz182Obraz183

Akademia Piłkarska Grassrots w Rzeszowie
Obraz187Obraz185Obraz184Obraz186Obraz188

Turniej kadr Okręgów i Podokręgów o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN
Obraz189Obraz190Obraz191

Spotkanie szkoleniowo –informacyjne „Bezpieczeństwo na stadionach”
Obraz192Obraz193

Program „Mentor-talent” na Podkarpaciu pod lupą UEFA – delegat UEFA Jorn West Larsen w Rzeszowie
Obraz195Obraz196Obraz194Obraz197Obraz198

Międzynarodowy turniej Umbro Cup 2009 – Pustynia
Obraz200Obraz199Obraz201Obraz202

Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Cracovia, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Legia Warszawa, Dębica – Ropczyce
Obraz203Obraz204

Awans Resovii i Stali Rzeszów do II ligi
Obraz207Obraz206Obraz205

Wręczenie okolicznościowych pucharów za awans w Turbii i Kańczudze
Obraz209Obraz208

Akademickie Mistrzostwa Europy w Futsalu
- szóste miejsce studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego
Obraz210Obraz211

Mistrzostwa Europy Kobiet U-17 – eliminacje
Rywalizowały: Polska, Belgia, Bułgaria, Rumunia.
Obraz212Obraz213Obraz215Obraz214

„Z Podwórka na Stadion”
chłopcy siódmą, a dziewczęta szóstą drużyną Polski
Obraz216Obraz217

Jak co roku załatwiono kolejną transzę biletów dla dzieci na mecze polskiej reprezentacji narodowej rozgrywane w Polsce:
Polska – San Marino,
Polska – Grecja,
Polska – Słowacja,
Polska – Rumunia,
Polska – Kanada.
Na obiektach GOKSiP w Wadowicach Górnych rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów Ziemi Mieleckiej o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN: Radomyślanka, Piast Wadowice, Start Wola Mielecka, Jutrzenka Ławnica, Victoria Czermin, Sokół Malinie.

W Czarnej odbyła się wyjazdowa sesja Wydziału Zagranicznego PZPN

20 grudnia Zjazd PZPN

Obraz21825 lat Podokręgu w Dębicy

Obraz219